Spaans voor Internationale Handel en Commercie
Startdata en Prijzen 2008
Deze cursus is ontwikkeld voor junior specialisten werkend in de sector van internationale handel en commercie.
Het is een intensief programma samengesteld uit een combinatie van de Intensieve Cursus Algemeen Spaans (4 lessen per dag met een maximum van 10 studenten) en 2 lessen per dag gericht op de woordenschat en uitdrukkingen die in de internationale handel en commercie gebruikt worden. Deze lessen worden gegeven in het Minigroep formaat met maximaal 6 studenten per klas.
De cursus wordt op bepaalde data gegeven en alhoewel de totale cursus 4 weken bedraagt maakt de module-opzet het mogelijk een module van 2 weken te volgen.
Als toelatingsniveau wordt Intermediate 3 (oud C1) aangehouden.
De cursus Internationale Handel en Commercie bevat onderwijs in onderstaande gebieden :
- Import / Export
- Marketing
- Spaanse Bankwereld
- Vrachtverzending
- Douane
- Marketing en de Media
Examens van de Kamer van Koophandel te Madrid
De cursusinhoud vormt een grote hulp voor het met succes kunnen afleggen van het “Basico” examen “Español de los Negocios” dat door de Kamer van Koophandel in Madrid wordt afgenomen. Als u een examen wilt afleggen, vraag dan meer informatie.
Cursusgegevens
Duur |
4 weken (inschrijven voor 2 weken is mogelijk) |
Aantal lessen |
30 lessen per week |
Intensieve Cursus : 20 lessen per week |
Spaans voor Handel en Commercie : 10 lessen per week |
Aanvangsniveau
|
Intermediate 3 (oud C1) |
Niveautest na boeking |
Maximum aantal in klas |
Intensieve Cursus : 10 studenten |
| Spaans voor Handel en Commerie : 6 studenten |
Gemiddeld in klas |
8/4
studenten
|
Minimum leeftijd |
18 jaar |
Gemiddelde leeftijd |
18-30 jaar |
Lestijden
|
08.30 - 14.30 |
(kan wijzigen) |